Náš Sen Svratouch 317 Penzion, camping, restaurace, NL Fam. H. Brand, Wieldrechtsezeedijk 3 3328LC Dordrecht telefoon 078 – 6300309.
tel. 00420566662410, h.brand18@chello.nl  – www.onzedroom.nl


Stará pošta – Svratouch č.p. 23 Celoroční ubytování v 5 standardně  vybavených apartmánech, vhodné pro větší skupiny i jednotlivce.  Ubytování se nachází v CHKO Žďárské vrchy, které nabízejí spoustu možností na výlety

tel. 605 564 906, email: bartapavel@centrum.czwww.stara-posta.net 


Chalupa Svratouch – č.p. 2
Plně vybavená chalupa na okraji obce Svratouch s oploceným pozemkem, bazénem, terasou, krbem a ohništěm. Lze se ubytovat ve třech samostatných dvoulůžkových místnostech – největší z nich slouží také jako kuchyně a jídelna. V chalupě je k dispozici vařič, lednička, mraznička, dřez, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, toustovač, varná konvice, elektrická trouba, příbory a nádobí pro vaření a stolování. Ve dvou pokojích je k dispozici TV, v jednom video, DVD přehrávač a Sony Playstation 2. V koupelně a na chodbě je instalováno podlahové vytápění, v ostatních místnostech jsou radiátory. Chalupa je vyhřívána plynovým kotlem, v případě zájmu je možné v přízemních místnostech přitápět kachlovými kamny na dřevo.

Další fotografie lze nalézt na http://www.chalupa-svratouch.cz/galerie.html
tel. 739073786 (po 17. hodině), m.ostatek@email.czwww.chalupa-svratouch.cz


Apartmán Skalka, Svratouch 328

Apartmán Skalka se samostatným vchodem, venkovním bazénem se nachází v rozhraní v nejvyšší položené oblasti Českomoravské vrchoviny a Ždárských vrchů 15km od města Hlinska v Čechách. Dům č.328 leží v dolní části obce Svratouch v lokalitě Paseky.

www.ceskehory.cz/skalka-svratouch